This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here »

Oleme uuendanud ettevõtte privaatsuspoliitikat. Sellega tutvumiseksklikkige siin.

Herbalife’i teadus

UURIMIS- JA ARENDUSTEGEVUS

Herbalife on pühendunud standardite loomisele, mille järgi mõõdetakse kõiki toitumisettevõtteid. Me arendame toitumisteadust läbi teaduslike uuringute, mida viiakse läbi kogu maailmas. Alates 2003. aastast oleme tohutult suurendanud uurimis- ja arendustegevusele suunatud kulutusi, et kaasajastada tootearendus protsessi.

2011. aastal kulutas meie ettevõte umbkaudu 25 miljonit USD uurimis- ja arendustegevusele, tehnilisele tegevusele, teadusele, kvaliteedi tagamisele/kvaliteedi kontrollile, tooteohutusele ja vastavusele. Lisaks kulutas ettevõte 11 miljonit toitumistegevusele, toodete litsentseerimisele ja strateegilisele soetamisele.

Herbalife’is töötab 180 teadlast, kellest 19-l on PhD kraad. Ettevõtte personali hulka kuulub ka 30 konsulteerivat teadlast, kellest kõigil on PhD. kraad. Alates jaanuarist 2011 kuni tänaseni (märts 2012) on ettevõte algatanud 12 kliinilist uuringut, millest viis on spetsiifiliselt seotud Formula 1 tootega.

Märkus: Formula 1 on olemasolev toode, mistõttu ei kuulu see R&D kulude alla, mis on antud FASB reeglites; see võimaldab klassifitseerida kulusid R&D kuludena ainult juhul, kui need on tehtud seoses uute toodetega või kui on tegemist "märkimisväärsete" muudatustega olemasolevates toodetes.


Herbalife’i tooted on teaduslikult tõestatud


et-EE | 26.05.2018 16:10:37 | NAMP2HLASPX01