This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here »

Oleme uuendanud ettevõtte privaatsuspoliitikat. Sellega tutvumiseksklikkige siin.

Herbalife’i sotsiaalne vastutus

Herbalife Family Foundation: anname tagasi
1994. aastal asutatud Herbalife Family Foundation on pühendunud laste elude parandamisele, aidates organisatsioonidel pakkuda tervislikku toitu puudustkannatavatele lastele. Herbalife Family Foundation toetab tihti ka heategevusaktsioone pärast loodusõnnetusi nagu näiteks Haiti maavärin.

2005. aastal tutvustas Herbalife Family Foundation uhkusega Casa Herbalife programmi, et aidata pakkuda tervislikke ja toitvaid eineid koostöös olemaolevate heategevustega, mis on suunatud laste toetamisele. Samal aastal avati esimene Euroopa Casa Herbalife programm Ungaris, lisaks Casa Lõuna-Aafrika 2006. aastal ja alates sellest ajast on igal aastal avatud veel palju teisi Casa Herbalife asukohti.

Tänaseks on kuuel kontinendil loodud rohkem kui 55 programmi, neist 23 programmi meie regioonis – mis on rohkem kui üheski teises Herbalife’i piirkonnas kogu maailmas!

Mille poolest erineb Herbalife Family Foundation teistest heategevuslikest organisatsioonidest?
Kui Herbalife kutsub mõne organisatsiooni Herbalife’i perega ühinema, siis kohustume me abi pakkuma seni, kuni selleks on vajadus. Me pakume enamat kui rahastamine, julgustades kogu meie Herbalife’i peret aitama toetada laste vajadusi Casa Herbalife programmide raames.

2009. aastal jagasime me ligi €230 000 nende programmide toetusteks. Koos muudame me puudust kannatavate laste elusid.Herbalife’i sõltumatud Distribuutorid, töötajad ja sõbrad toetavad HFF-i ja selleks, et suurepärast tööd jätkata, kogume me kohalikul ja riiklikul tasandil veel rohkem raha.

Uurige lähemalt HFF-i ja Casa Herbalife programmide kohta teie lähistel ja kaaluge palun ka võimalust omapoolse annetuse tegemiseks.

Kujutage ette, kui igaühel oleks olemas tervislik, tasakaalustatud toit”  Mark Hughes, Herbalife’i asutaja, 1994
Herbalife Family Foundation aitab lapsi iga päev.  Lisainformatsiooniks kliki siia.
2006. aastal avati Casa Herbalife South Africa: ‘Aakrid armastust’ asub Johannesburgis.


et-EE | 26.05.2018 16:08:16 | NAMP2HLASPX01